Pikniki firmowe - kompleksowa organizacja

Doskonała atmosfera w pracy to podstawa efektywności pracowników. A czy może być lepsza forma troski o dobre relacje między pracownikami niż integracja? Wspólne spędzanie czasu buduje zespół, uczy wzajemności i pozwala zadbać o wizerunek firmy.  

Od lat z powodzeniem dbamy o integracyjne spotkania pracowników. Również te w plenerze. Organizujemy pikniki dla firm, podczas których oprócz wypoczynku goście otrzymują porządną dawkę aktywności sportowej rywalizacji i wyśmienitego jedzenia.

Pikniki firmowe to również forma promocji. Podczas spotkań w plenerze firmy w przystępny, nienachalny i rozrywkowy sposób mogą prezentować swoje usługi i produkty potencjalnym klientom.

Organizacja pikników zawsze zaczyna się od pomysłu! Tworzymy szczegółowe scenariusze wydarzeń, dbamy o każdy detal - oprawę wizualną, gastronomię i atrakcje, które mają urozmaicają ten wyjątkowy dzień.

Prowadzone przez nas pikniki firmowe to zabawa dla gości w każdym wieku. Organizujemy eventy zarówno dla rodzin z dziećmi, jak dla dorosłych uczestników. Zapewniamy zaplecze dla niewielkich wydarzeń, do kilkunastu uczestników oraz imprez masowych dla kilku tysięcy gości.

Chcesz zorganizować imprezę pod chmurką? Zgłoś się do nas!