Pikniki firmowe - kompleksowa organizacja

Doskonała atmosfera w pracy to podstawa efektywności pracowników. Życzliwe otoczenie biurowe, w którym ludzie się lubią, szanują i wspierają sprawia, że praca staje się dla nas czymś więcej niż tylko codziennym obowiązkiem. A czy może być lepsza forma troski o dobre relacje między pracownikami niż integracja? Wspólne spędzanie czasu buduje zespół, uczy wzajemności i pozwala zadbać o wizerunek firmy. Team building sprawia, że współpracownicy częściej identyfikują się z firmą.

Od lat z powodzeniem dbamy o spotkania okolicznościowe i integracyjne firm zapewniając dobrą zabawę dla pracowników z ich rodzinami. Organizujemy pikniki i wydarzenia, podczas których oprócz wypoczynku goście otrzymują porządną dawkę aktywności sportowej rywalizacji w plenerze i wyśmienitego jedzenia. Dobra zabawa łączy ludzi i sprawia, że dajemy się polubić. Korzystnie wpływa na morale i ociepla wizerunek zarządu firmy.

Pikniki firmowe to również forma promocji. Obecność kontrahentów na piknikach firmowych to okazja do wykreowania pozytywnego wizerunku firmy. Podczas spotkań w plenerze firmy w przystępny, nienachalny i rozrywkowy sposób mogą prezentować swoje usługi i produkty potencjalnym klientom.


Organizacja pikników zawsze zaczyna się od pomysłu! Tworzymy szczegółowe scenariusze wydarzeń, dbamy o każdy detal - oprawę wizualną, gastronomię i dobranie trafnej lokalizacji, które mają urozmaicają ten wyjątkowy dzień. Liczne gry, zabawy i atrakcje pozwalają oderwać się od codziennych obowiązków, a także wejść w nowy wymiar relacji pomiędzy kadrą menadżerską a pracownikami.

Prowadzone przez nas pikniki firmowe to zabawa dla gości w każdym wieku. Organizujemy eventy zarówno dla rodzin z dziećmi, jak dla dorosłych uczestników. Zapewniamy zaplecze dla niewielkich, kameralnych wydarzeń, do kilkunastu uczestników oraz imprez masowych dla kilku tysięcy gości. Jesteśmy prawdziwymi fachowcami od dobrej zabawy. Gwarantujemy dobrą zabawę, luźną atmosferę w otoczeniu pięknej przyrody i szereg płynących z imprez korzyści.

Chcesz zorganizować imprezę pod chmurką? Zgłoś się do nas!